inarts Yurtdışı Sanat ve Tasarım Eğitimleri +90 216 395 95 02 info@inartsfair.com

TANITIM
TOPLANTILARI

inarts-Design Your Future- Art and Design Universities and Career Days

Yurt Dışı Sanat ve Tasarım Üniversiteleri ile tanışın.
Meet Art and Design University Representatives from all over the world.

inarts

inarts- "Geleceğini Tasarla" platformu tüm dünyanın en prestijli sanat ve tasarım okullarını, sanat ve tasarım eğitimlerine ilgi duyan ögrenci ve genç profesyonellerle buluşturan ücretsiz bir etkinliktir.

Tüm dünyadan sanat ve tasarım okullarını, sanat eğitimlerine ilgi duyan öğrenci ve genç profesyonellerle buluşturan etkinlik; mimarlık, oyunculuk, fotoğrafçılık, dijital sanatlar, 3D animasyon, görsel sanatlar, oyun tasarımı, moda, tasarım, iç mimarlık, güzel sanatlar, dans, bale, tiyatro, endüstriyel tasarım, taşıt tasarımı, sanat yönetimi, film yapımcılığı gibi birçok branşta eğitim veren dünyaca ünlü okulları bir araya getirir.

Etkinliğe katılan yabancı okul temsilcileri, öğrencilere okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri ve iş olanakları hakkında bilgi verir.

Etkinlikte ön lisans, lisans, yüksek lisans eğitimlerinden yaz okulları ve kısa süreli mesleki ve hobisel eğitimler veren okullara kadar bütün eğitim alternatifleri bulunur.

ETKİNLİK ADI TARİH ŞEHİR ÜLKE ÜCRET  
inarts-Design Your Future- Art and Design Universities and Career Days 8 KASIM 2019 İZMİR SWISSOTEL TURKEY ÜCRETSİZ DAVETİYE
ALIN!
inarts-Design Your Future- Art and Design Universities and Career Days 9 KASIM 2019 İSTANBUL AVRUPA YAKASI- INTERCONTINENTAL HOTEL TURKEY ÜCRETSİZ DAVETİYE
ALIN!
inarts-Design Your Future- Art and Design Universities and Career Days 10 KASIM 2019 İSTANBUL ANADOLU YAKASI- WYNDHAM GRAND KALAMIŞ TURKEY ÜCRETSİZ DAVETİYE
ALIN!
WORKSHOP: How to design your creative Portfolio?

NOVEMBER 9, 2019 13:30-16:30  Three-hour workshop

INTERCONTINENTAL HOTEL TAKSİM - CITRONELLE ROOM

Course Leader: Mr. Mark Eley- Head of Programmes Fashion and Design at Regent's University

How to book and pay: If you would like to attend this workshop, please book and pay in advance 
You can book by phone. Please call 05322567885.
The maximum number of participants will be 20. 
Workshop fee is EUR 100. 

How to Create the Right Fashion Portfolio?

The course is designed for those wanting to develop their creativity, practical skills and learn how to prepare a basic fashion portfolio with a fashion focus for use in applications for further study for undergraduate level. The course will give you the opportunity to develop your drawing and visualisation skills from observation of the world around, research techniques to inform of your design ideas and creative process and problem solving.

CERTIFICATE

All participants will receive a Certificate of Attendance signed by Mark Eley.

 

Download Workshop PDF
Katılımcı Okullar
INARTS
HAKKINDA