inarts Yurtdışı Sanat ve Tasarım Eğitimleri +90 216 395 95 02 info@inartsfair.com

INARTS HAKKINDA

GELECEĞİNİ TASARLA!  DESIGN YOUR FUTURE !
Yurt Dışı Sanat ve Tasarım Üniversiteleri ile tanışın.
Meet Art and Design University Representatives from all over the world. 

inarts

inarts- "Geleceğini Tasarla" platformu tüm dünyanın en prestijli sanat ve tasarım okullarını, sanat ve tasarım eğitimlerine ilgi duyan ögrenci ve genç profesyonellerle buluşturan ücretsiz bir etkinliktir.

Tüm dünyadan sanat ve tasarım okullarını, sanat eğitimlerine ilgi duyan öğrenci ve genç profesyonellerle buluşturan etkinlik; mimarlık, oyunculuk, fotoğrafçılık, dijital sanatlar, 3D animasyon, görsel sanatlar, oyun tasarımı, moda, tasarım, iç mimarlık, güzel sanatlar, dans, bale, tiyatro, endüstriyel tasarım, taşıt tasarımı, sanat yönetimi, film yapımcılığı gibi birçok branşta eğitim veren dünyaca ünlü okulları bir araya getirir.

Etkinliğe katılan yabancı okul temsilcileri, öğrencilere okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri ve iş olanakları hakkında bilgi verir.

Etkinlikte ön lisans, lisans, yüksek lisans eğitimlerinden yaz okulları ve kısa süreli mesleki ve hobisel eğitimler veren okullara kadar bütün eğitim alternatifleri bulunur.

Katılımcı Okul Listesi
ÜCRETSİZ
DAVETİYE